Свято Масляної

Млинці, пиріжки, вергуни та інші печені солодощі з чаєм, а ще пісні, танці та веселі конкурси стали невід’ємним атрибутом свята Масляної, яке відзначали сьогодні у місті. Свій старт яскраве видовище взяло в геріатричному пансіонаті, де для літніх людей підготували не лише святкове  частування, а й різноманітну концертну програму.  

Читати далі

Оцінка роботи суду

Бердянцям пропонують оцінити роботу суду. Опитування буде анонімним. Чотири дні, з 12 до 16 лютого в Бердянському міськрайонному суді триватиме анонімне опитування громадян – відвідувачів суду. Його метою – є оцінити доступність правосуддя, ефективність організації роботи суду та незалежності й неупередженості суддів під час судового розгляду справ, розроблення відповідних рекомендацій для зміцнення довіри громадян до […]

Читати далі

Закриття курсів «Менеджмент морських перевезень»

У Бердянську відбулась церемонія закриття курсів за напрямом підготовки «Менеджмент морських перевезень» у межах програми перепідготовки військовослужбовці, звільнених в запас або у відставку, за підтримки офісу НАТО в Україні. За фінансуванням Північноатлантичного альянсу за 2 місяці пройшли підготовку 22 військовослужбовці, більшість з них учасники АТО. Випускники мають тепер великі шанси знайти престижну роботу пов’язану з […]

Читати далі

Шкільне подвір’я 16 школи  вдягло українську вишиванку.

Шкільне подвір’я 16 школи  вдягло українську вишиванку. Тепер традиційні лінійки для учнів проходитимуть в пречудовому місці. І все завдяки участі цього навчального закладу в Громадському бюджеті. Автором проекту є голова мікрорайону 32 округ Олена Зубко. Сюжет про роботи в рамках цього проекту був у нашому ефірі в останній день листопада.

Читати далі

З 18 комунальних підприємств міста – 3 збиткові.

З 18 комунальних підприємств міста – 3 збиткові. Такими стали підсумки їх роботи за 2017 рік. Нині у виконкомі керівники комунальних підприємств звітували про результати фінансово-господарської діяльності за минулий рік та прогнозували її результати на наступний. Такі фінплани КП складають з 2017 – нагадала заступник міського голови Ірина Плющій. Спільними зусиллями всі підприємства заробили 29,2 […]

Читати далі

Боротьба зі стихією

Дороги, тротуари, зима. Лютнева погода цікава. В суботу здавалося, що скоро весна, в неділю ввечері працівники КП «Бердянскекотранс» вже вийшли на боротьбу зі стихією. Зима розгулялась, сніг і льодовий дощ став перепонами в пересуванні городян. Подробиці далі.

Читати далі

У Бердянську знову засніжило.

У Бердянську знову засніжило. Негода, яка розігралася у вихідні змусила комунальників ще надвечір вийти на прибирання вулиць. Де і як готували магістралі до початку робочого тижня – бачили наші колеги.

Читати далі

Карантину в Бердянську бути.

Карантину в Бердянську бути. На комісії при міському голові у виконкомі остаточно визначилися з необхідністю призупинення навчального процесу в школах. Скільки бердянців, зокрема дітей, хворіють на ГРВІ та коли учні знов сядуть за парти дивіться далі в сюжеті.

Читати далі

Реабілітація неповнолітніх

18+. В центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів з’явиться нове відділення. Відтепер повнолітні вихованці не сидітимуть вдома і матимуть змогу подальшої соціалізації та самореалізації.

Читати далі