Перевірки ТРЦ

Пожежі, задимлення та паніка можуть спіткати не лише в офісі, державних установах, але й під час шопінгу. Аби попередити нещасні випадки рятувальники розпочали перевірки бердянських торговельних і розважальних центрів. Минулих вихідних МНСники відвідали заклад на проспекті Східному, а цього вівторка торговельний комплекс на вулиці Волі. Про результати перевірок дивіться далі в сюжеті.

Читати далі

Чужих дітей не буває.

Чужих дітей не буває. На сьогоднішній день в Бердянському міському відділі знаходиться 2081 виконавче провадження про стягнення аліментів по Бердянську та Бердянському району. 1500 виконавчих документів, це безпосередньо провадження, боржниками яких є жителі міста Бердянськ.

Читати далі

Підготовка кладовищ до поминальних днів

Активно ведуться роботи з підготовки кладовищ до поминальних днів. Про нові проїзди на цвинтар, прибирання старого та нового кладовищ та інше доповіли на апаратній нараді при міському голові.

Читати далі

Засідання комісії з питань міського пасажирського транспорту

Порушення правил руху громадського транспорту, умови для роботи влітку, недостатнє компенсування пільгових перевезень, рух 19 автобусу під час поминальних днів. Про це та інше говорили на засіданні комісії з питань міського пасажирського транспорту. Подробиці в наступному сюжеті.

Читати далі

З проблемами – до мера

Ліфтові тарифи, повірка лічильників води, стан міських доріг та тротуарів. В перший понеділок місяця міський голова Володимир Чепурний зустрічається з бердянцями, аби вислухати та допомогти з їх проблемами. Серед порушених тем – незмінною залишається житлово-комунальна сфера.

Читати далі