Бердянець – на “Голосі країни”!

У “Голосі країни-8” взяв участь бердянець Данило Слівний. Хлопчина виборов собі місце у команді Сергія Бабкіна та підкорив тренера, приголомшив суддів своїм виступом вже на відбірковому етапі. Зворушливий, веселий та талановитий 18-річний хлопець. Хто прищеплював Данилові любов до музики дізнавалися наші кореспонденти.

Читати далі

Невідомий твір Олексія Огульчанського

Сьогодні бердянській громадськості презентували нову книгу з досі невідомим твором видатного письменника, нашого земляка Олексія Огульчанського. 30 березня виповнилося 106 років від дня народження Олексія Яковича – українського дитячого письменника, бердянського краєзнавця, археолога, талановитого педагога, журналіста. До дня його народження творчий колектив Інформаційної групи «ПРО100» має за честь, віддати шану видатному земляку – співцю Північного […]

Читати далі

Робота в місті є

Робота в місті є, кажуть роботодавці. І не лише на літній період. Але в центрі зайнятості кількість зареєстрованих безробітних не зникає. Можливо, їм допоможе знайти роботу програма підвищення конкурентоспроможності. Зокрема, індивідуальне навчання та підвищення кваліфікації. Про це детальніше далі.

Читати далі

Борги по зарплаті

В Бердянську зростають зарплатні борги. Станом на 1 березня поточного року вони вже перевищили 7 млн грн.. Про це на засіданні виконкому повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань. Основними ж по місту стали енергетичні борги. Вони сягають 90% від усієї суми. Далі більше.

Читати далі

Почався ямковий ремонт доріг

Погодні умови дозволили працівникам «Запорізького облавтодору» з квітня розпочати ямковий ремонт аварійних ділянок доріг області. З початку квітня 12 бригад взялися за ямковий ремонт на чотирьох дорогах загального користування державного значення. Серед доріг, на яких розпочнуть ліквідацію аварійної ямковості на найбільш проблемних ділянках є і автотраса Василівка-Бердянськ та Пологи-Андріївка-Бердянськ.

Читати далі

Новий начальник управління житлово-комунального господарства

Володимир Мезенцев працює на посаді начальника управління житлово-комунального господарства за трудовою угодою. Серед останніх місць роботи — директор “Укртеплоенерго”, де займався розвитком теплогенерації; директор “Групи енергетичних компаній”. Був заступником голови “Асоціації енергоефективності та інвестицій”, займався організацією та проведенням “Дня Фінляндії в Україні”. З травня 2017 року був радником міністра Міністерства інфраструктури України. Володимир Олегович працюватиме […]

Читати далі

Об’єднання водоканалів

У Бердянську об’єднують комунальні водоканали – “Бердянськ водоканал” та “Керуюча компанія Водоканал”. Це питання розглянула профільна депутатська комісія. Нагадаємо, що підприємство “Керуюча компанія Водоканал” було створено у червні 2016 року для того, щоб вберегти комунальне майно, яке могли арештувати за борги “Бердянськ водоканалу”, накопичені до 2015 року. Наразі ця небезпека вже минула, тож необхідність у […]

Читати далі

Оновлена адміністративна комісія

Продаж алкоголю неповнолітнім, стихійна торгівля, комунальні борги. 33 протоколи цієї середи розглянула адміністративна комісія в її оновленому складі. Результати засідання – дивіться далі.

Читати далі

Питання до влади

Зростання тарифів на водо – і теплопостачання, недосяжність доступних ліків, доля комунальних установ, контроль за вагою вантажівок, термін робіт на середній горі, нестача терапевтів – ці та інші проблеми обговорювалися на черговому інформаційному дні. Свої питання міському голові та його заступникам поставили і наші журналісти.

Читати далі