День офтальмології

Міжнародний день офтальмології. Його вже 14 років відзначають в першій декаді серпня, приурочене до дня народження відомого лікаря-офтальмолога Святослава Федорова. А чи відомо нашим глядачам, що у рогівки ока немає кровопостачання?  Вона витягує кисень безпосередньо з повітря. Далі більше: 

Читати далі

Зональні навчання

Незабаром і бердянські  пенсіонери зможуть отримувати всю необхідну інформацію  в будь-якому місті країни. Цьому допоможе  введення в дію нового програмного забезпечення. Але спочатку співробітники філії Пенсійного фонду мають пройти відповідні навчання. Зональні відбулись саме на базі Бердянської філії. Далі більше:  

Читати далі

Апаратна нарада

Заява від громадян. Активіст Леонід Подколзін озвучив вимоги групи городян, котрі стосуються вбивства, що сколихнуло все місто і не тільки.  Заява пролунала на апаратній нараді 7 серпня. Міський голова Володимир Чепурний вважає, що потрібно все робити за законом, а слідство має поставити крапки над «і». Більше у сюжеті: 

Читати далі

Газова мережа

Жителі двох багатоповерхівок залишаються без газопостачання вже досить тривалий час. І наступним у відключенні може стати будь-який багатоповерховий будинок. Чи людям відновлять газопостачання та про законність дій газівників, запитали у представників Запоріжгазу. Деталі у сюжеті: 

Читати далі