Тренінг для практикуючих журналістів та блогерів

У Бердянську триває великий тренінг для практикуючих журналістів та блогерів. На заході, який триватиме цілий тиждень, свою кваліфікацію підвищуватимуть і наші колеги.

Читати далі

Боротьба з травою

З початку травня в Бердянську викошено більше 150 гектарів трави, з яких близько 14-ти – карантинні рослини. Таку інформацію озвучила адміністрація комунального підприємства «Зеленгосп». Також відзначено, що покіс трави в місті триватиме, у тому числі і амброзії.

Читати далі

Донори

По всій країні вкрай складна ситуація із забезпеченням продуктами донорської крові закладів охорони здоров’я. Нажаль, наше місто не стало винятком. За даними місцевих медиків, залишається одна надія на небайдужих людей.

Читати далі

Лікарі чекають пацієнтів

51 лікар чекає на своїх пацієнтів для укладання медичних декларацій. На сьогоднішній день в місті підписано близько 24 тисяч таких угод, але в деяких амбулаторіях міста активність пацієнтів знизилася. Нагадуємо, що лікар може відмовити в підписанні декларації, якщо вже набрав оптимальну кількість пацієнтів.

Читати далі

Знесення аллеї дерев

Знесення «Зеленгоспом» алеї дерев на вулиці Захисників України викликало критику у соціальних мережах на адресу адміністрації комунального підприємства. Навіщо це зробили, з’ясовував Нікіта Журавльов

Читати далі