Новий асфальт

У дворі на проспекті Східному біля будинку №230 сьогодні почали укладати новенький асфальт. Реконструкцію під’їзних шляхів до багатоповерхівки проводять у рамках міської програми. Як розповіли нам місцеві мешканці вони давно чекали на нову внутрішньо дворову дорогу.

Читати далі

Берегоукріплення Бердянської коси

Вчені з Черноморського наукового інституту морського транспорту мають роз-робити кілька моделей берегоукріплення Бердянської коси. З кількох варіантів фахівці оберуть оптимальний, який потім застосують в проекті берегоукріплення.

Читати далі

Нова зона відпочинку

Нова зона відпочинку може з’явитися на Слобідці до наступного літа. Місцевий підприємець пропонує проект облаштування тутешнього пляжу та просить виставити право його оренди на земельні торги. У разі позитивного рішення, Слобідка може отримати ще один куточок благоустрою, а місцевий бюджет – поповнення дохідної частини.

Читати далі

Військові навчання

Не зважаючи на постійні нагадування, і у соціальних мережах, і на вулицях міста, люди дивуються гелікоптерам та літакам в небі над Бердянськом. Тож ще раз повторюємо – відсьогодні поблизу нашого міста починаються масштабні військові навчання. Артилерійські стрільби проводитимуться в районі Бердянська, а також селища Ялта Донецької області з 9 по 12 жовтня включно. Тож не […]

Читати далі

Бердянська лікарня без автотранспорту

Бердянська лікарня залишилась 8 жовтня без автотранспорту. Всі машини ТМО опинились в ремонті і лікарі терміново шукали транспортні засоби. Чому так ста-лося і який вихід із ситуації бачить керівництво міста та медичного закладу – далі у сюжеті.

Читати далі