Старість і радість

Чи можливо поєднати старість і радість? Чи завжди життя складається за нашим сценарієм? Де і в кого шукати допомоги людям, які потрапили в складні життєві обставини? Для багатьох самотніх та малозабезпечених людей спасінням став саме Територіальний центр. Як полегшує життя своїм підопічним цей заклад, дивіться у сюжеті Яни Каловської.

Читати далі

Чергова сесія Бердянської міської ради

Відбулася чергова сесія Бердянської міської ради. Під час засідання депутати розглянули та ухвалили більше шістдесяти рішень, які стосуються життєдіяльності міста. Зокрема, найбільше дискусій точилося довкола блоку питань, що стосувалися житлово-комунального господарства. Про це детальніше ми розповімо вам у наступному випуску новин. Окрім цього, депутати не затвердили інвестиційну програму приватного акціонерного товариства «Бердянське підприємство теплових мереж» […]

Читати далі

Низка масштабних реконструкцій

Низка масштабних реконструкцій в Бердянську буде поповнена ще двома важливими об’єктами. За кошти обласного бюджету до кінця наступного року в місті буде побудована нова дамба і капітально відремонтовано ще одна берегоукріплююча споруда. Подробиці в сюжеті Нікіти Журавльова.

Читати далі