24-01-2018 Бердянськ продовжує активну співпрацю з Німецьким товариством GIZ

Новини онлайн Новости

Бердянськ продовжує активну співпрацю з Німецьким товариством GIZ . Про її хід розповіла начальник відділу інвестиційної та міжнародної діяльності Інна Комарова. Одним з проектів, що реалізується ГІДзом в Україні є «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО». З метою реалізації цього проекту у Бердянську обрали 4 навчальні заклади міста, де зосереджена найбільша кількість внутрішньо-переміщених дітей. 16 січня вже відбулось урочисте відкриття першого завершеного об’єкту – оновленої школи №4. Тепер школа не лише відремонтована, а й доступна для мало мобільних груп населення.

Роботи в інших школах тривають – наразі там відремонтували покрівлю та туалети, замінили вікна. Триває ремонт спортивних залів, електромереж та мереж водопостачання. вже придбали нові меблі, облаштовують спортивні майданчики та інше. Під реконструкцію в рамках проекту потрапив і стадіон в третій школі. Наразі там ведуться масштабні роботи.

Окрім цього Гідз реалізовує і інші проекти, зокрема – «Зміцнення спроможності українських територіальних гро-мад до прийняття ВПО». У рамках цього проекту розроблено «Стратегію розвитку Бердянської міськлікарні». Відділення анестезіології та інтенсивної терапії отримало 12 поліфункціональних ліжок. Для Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» придбали 12 пристроїв безперебійного живлення, 12 системних блоків, 12 моніторів, обладнання для встановлення електронної черги . Управління праці та соціального захисту населення у рамках проекту отримало компонент «Електронна черга Human Pro». Поліпшили матеріально-технічну базу клубу “Маяк”. Ще одним проектом, який реалізує GIZ у Бердянську, є проект «Консультування з ВІЛ/СНІД та підтримка інституцій». У рамках цього проекту ЗОШ № 3 та гімназія №3 «Сузір’я» отримали «Тренінгові кабінети» (меблі, фліпчарти, оргтехніку, дошки). Однак на цьому співпраця з німецьким товариством не завершується – нещодавно відбулась робоча зустріч міської влади з представниками ГІДзу. Де учасники обговорили вже отримані її результати та подальші перспективи.

Поділитися в соціальних мережах