Ірина Білаш

БЕРДЯНСЬК ІСТОРІЯ В ОБЛИЧЧЯХ

Для того щоб Бердянськ був таким, яким ми його знаємо, доклало зусиль чимало людей. Вони творили історію міста, навіть не підозрюючи про це, вони прославляли його, робили коштовною морською перлиною…А ще вони просто жили, як і всі ми. Почути та побачити історії найвидатніших творців Бердянська можна у передачі «Бердянськ: Історія в обличчях»

ПЛЕЯДА

Це історико-публіцистична програма, в якій йдеться про найцікавіших та найяскравіших жителів Бердянська, що зуміли змінити не тільки своє життя, а й життя всього міста.

ОЧЕВИДЦІ

Цей фільм про війну, котра з різних життєвих причин застала мирних бердянських мешканців в облозі гітлерівської окупації. 710 днів тривав так званий «німецький порядок». Як при ньому жилося городянам, що відчували вони – учасники і очевидці тих подій, в проекті, присвяченому до 70-річчя визволення бердянська від фашистських загарбників.

ПОГЛЯД КРІЗЬ ЧАС

На ТБ-Бердянськ з роками відбувається багато змін. Змінюються працівники, технічне обладнання, з’являються нові телепередачі. Проте незмінним залишається ставлення до нашої праці. З великою любов’ю та повагою 25-річчю нашої телекомпанії ми присвячуємо проект «Погляд крізь час», завдяки якому ви зможете дізнатися якою була компанія раніше.

ОСББ

Як з’являються, чим живуть, як вирішують свої проблеми міські товариства співвласників багатоквартирних будинків та чи насправді стають справжніми господарями? На ці та інші запитання відповість передача «ОСББ: хто в домі господар?»

Поділитися в соціальних мережах