ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

Головні новини Новини онлайн

Публічне обговорення Проекту „Плану місцевого економічного розвитку” вкотре зібрало розробників проектів і небайдужу громадськість. Знову пройшло обговорення, вже уточнених, реальних пропозицій. Зовсім скоро план економічного розвитку міста потрібно буде презентувати в області, а пізніше в Брюсселі. Тож, члени робочої групи підійшли до обговорення над серйозно.
Перші за нумерологією в плані, дії, були заслухані практично без запитань і змін. А от на пропозиції створити електронний каталог підприємств Бердянська та їхніх товарів або ж подібний мобільний сучасний додаток присутні зупинились надовго.
Що стосується мобільного додатку, то тут потрібно вираховувати комерційну складову, привабливість для бізнесу, адже такий проект – не дешева справа. Тож, його вирішили дещо відкласти. Поки що не йтиметься і про електронний документообіг, бо знову ж таки коштує це аж надто дорого. Щодо відкриття коворкінг-центру, абу чи конференц-залу для проведення різноманітних тренінгів, зустрічей, бізнес-навчань і таке інше – це було пропозицією трьох проектів. В підсумку, після детального обговорення присутні вирішили зупинитись на пропозиції очільника Єдиного офісу. Адже планується розмістити центр надання адміністративних послуг у приміщенні колишньої вечірньої школи, де площа дозволить зробити і конференц-зал.

Поділитися в соціальних мережах