Привітання ювілярів

Головні новини Новини онлайн

1 серпня в Воєнному містечку відзначали аж два ювілеї. Один з них відбувся у активної жительки Бердянська – Анни Гаврилівни Богаренкової. Пані Анна в колі гостей відзначала свій 85-ий День народження. Секретом свого довголіття вона вважає свою відкритість до інших людей, бажання постійно спілкуватись. Також раніше вона частенько займалася спортом та купалася в морі. Зараз відвідує пляж набагто рідше, проте не засмучується через це.

Ветерану Другої світової війни Григорію Тимофійовичу Шпанському в цей день виповнилося 95 років. Своїм секретом довголіття пан Григорій вважає гарну спадковість, оскільки його батько та дідусь теж були довгожителями. Окрім цього на його погляд також на це вплинув розпорядок дня – пізно лягав, рано вставав, а також регулярна ходьба пішки.

Привітати іменинників приїхав помічник народного депутата О. Пономарьова, Володимир Безверхий, депутат міської ради Ігор Варванін, голова комітету мікрорайону Військове містечко Іван Шмаровоз, також представники ветеранських організацій та ОСББ. Квіти, подарунки та вітання гостей зробили цей день для ювілярів по справжньому особливим.

Поділитися в соціальних мережах