Програми каналу

 


Інформаційні


НОВИНИ БЕРДЯНСЬКА

Слідкуйте за головними подіями в місті Бердянськ завдяки випускам новин. Завжди свіжа, актуальна і оперативна інформація для вас.

 

 

PITT

                                                                    ПРЯМИЙ ЕФІР

                                                                            Разом з гостями студії, серед яких ви побачите депутатів міської ради,                                                                                           начальників комунальних підприємств і багатьох з тих, хто невідривно                                                                                  пов’язаний  з життям міста, обговорюйте насущні проблеми і задавайте питання в прямому ефірі!

 

 

ТД

 

ТРИБУНА ДЕПУТАТА

Звіти про виконану роботу, наболілі проблеми, важливі питання – все це ви зможете побачити в нашій телепередачі за участю депутатів міської ради

 

 

АИ

АКТУАЛЬНЕ ІНТЕРВ’Ю

Разом з нашими ведучими будьте в курсі останніх подій! Зміни в законодавстві, реформування медичної галузі, підготовка до опалювального сезону, про це та багато іншого вам розкажуть компетентні фахівці

 

 

 

Про містоЗП

 

ЗЕЛЕНЫЙ ПАТРУЛЬ

Наслідки людської халатності, доглянуті території активістів благоустрою, а також думки фахівців різних галузей і є складовими передачі, що гостро оповідає про головні екологічні проблеми міста.

 

RAI

У НАС НА РАЙОНІ

Оповідання про куточки міста, в якому наші журналісти ознайомлять вас як з теперішніми подіями в житті районів міста так і з цікавими історичними довідками, маловідомими або забутими фактами і спогадами жителів.

 

 

 

LASH

ВК

 

Історія


ИШ

 

 

 

 

 


PLE

OCh

 

 

 

 

 

 

PAM

ДС

 

 

 

 

 

Здоров’яЗМ

 

 

 

 

 

 

TERR

 

СоціумАИ

 

 

 

 

 

 

АИ

АИ

АИ

 

 

 

 

 

 

Дитячі


ЗМ

 

 

 

 

 

 

TERR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах