Ремонт у 33-му дитсадку

Новини онлайн

33 дитячий садок на ремонті. Цими вихідними у закладі трапилась аварійна ситуація – порив системи водопостачання. Завдяки оперативним діям працівників закладу було попереджено виток води. Вже з понеділка садочок закритий на ремонт, котрий продовжується.

До речі, у грудні минулого року у дитячому садку за кошти місцевого бюджету було відремонтовано дах, встановлені сонячні батареї, пластикові вікна та двері. Загалом на той час життя не припинялось, закривали окремі корпуси закладу. Проте до повноцінного ремонту систем водопостачання, котрим майже 50 років, так і не дібрались. Тому вже сьогодні вони самі дали про себе знати. На даний момент відбувається капітальний ремонт усього водоводу і до «Світлячку» батьки своїх дітей зараз не водять. Судячи з того, яку картину ми побачили – стан був дійсно критичний. Проте за словами завідуючої, працівники тримають ситуацію під контролем.

Місцева влада в минулому році доклала багато зусиль щодо налагодження стану загальноосвітніх закладів міста, аби маленькі берданці мали змогу відвідувати затишні та теплі дитячі садочки та школи.

Поділитися в соціальних мережах